Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gafy u ginekologa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-24, 15:48   #27
gosjes21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gafy u ginekologa ;)

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
o jaaa poprawilas mi humor))

ja wam powiem ze tez mialam chyba 2 albo 3 razy taka sytuacje ze ubralam sie i zapomnialam zalozyc majtek :9 ubralam rajstopy spodnice itd :P i masakra co szlam do gine to tak samo :p malo tego bylam tak ciekawa tego co mi lekarz powie po badaniu ze nie chcialo mi sie juz zakaldac spowrotem:P lekko przewiewnie bylo jak wracalam do domu hmm czy cos ejszce , no mzoe na pierwszej wizycie kompletnie nie wiedzialam jak wsiasc na ten fotel :P zamiast po takim stopniu to ja jakos tak od boku noge zaczelam podnosic :P masakra :P starsznie zestresowana jestem u gine :P raz tez u nowego gine za kotarka mialam sie przebrac no i patrze nie ma wieszaka mysle no kurde slepa jestem trudno rzucilam swe ubrania na podloge i poszlam a pani jak to zobaczyla to powiedziala a czemu ja tak na podldoze polozylam swoje ubran ia pzreciez tu kzreselko jest obok :P glupio mi bylo :p ale w stresie nie mysle :PPP
Podczas pierwszej wizyty też nie wiedziałam jak mam się wspiąć na fotel. Fotel był za kotarą ja się rozebrałam i pierwsze co mi przyszło do głowy to żeby wejść na krzesło które stało oboki z niego na fotel. Pomyślałam że po to stoi. Weszłam na krzesło z gołym tyłkiem a tu lekarka za kotary wychodzi i aż zaniemówiła. Na szczęście zaczęła się śmiać, po chwili ja razem z nią i trochę się dzięki temu rozluźniłam

Edytowane przez gosjes21
Czas edycji: 2008-06-24 o 16:33
gosjes21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując