Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przed/po zastosowaniu pudru
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-04, 18:38   #15
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: przed/po zastosowaniu pudru

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ze stanikiem to sie nawet nie zastanawiam tak szczerze mam nadzieje, ze u nas panie uswiadomione po takich sklepach pracuja i jak zmierza klientke to beda potrafily cos pomoc w doborze jak juz pojde i jakis znajde zeby wtopy nie bylo
przeciez ja nie pisze ze kazesz kupowac mineraly kazdy lubi co innego, ja bym chetnie z nimi pokombinowala i poszukala dalej, ale juz zrobilam liste zakupow wiec poki co scisle sie jej trzymam mi nie podpasowaly z paru wzgledow, ale tez dlatego ze niestety podkreslaly moje rozszerzone pory, ktory wygladaja troche strasznie
no, ale jak bede miala czas to pewnie pokombinuje bo wolalabym wydac na takie pelnowymiarowe opakowanie EDM i wiem ze mialabym go na hoho!
optymistycznie kurs dolara ma byc nizszy, ale chyba do 2 zl juz nie dobijemy:| niestety jak mozna bylo kupowac to sie nie wiedzialo o mineralach albo myslalo ze kurs dolara bedzie taki wiecznie
No niestety z tymi stanikami nie jest tak prosto... Wejdę do triumpha to mnie w 75A wepchają. A jak im powiem, że 60FF poproszę to jeszcze na zawał padną. Aczkolwiek Stanikologia zatacza coraz szersze kręgi i za niedługo 75B przestanie być uniwersalnym rozmiarem.

No ja sądzę, że dolar na pewno jeszcze poleci na dół. Tylko trzeba cierpliwości. A jak dolar był za 2 zł, to ja nie miałam potrzeby kupowania niczego w dolarach. Pech czy wredny zbieg okoliczności?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując