Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-05, 18:17   #1804
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ja jestem póki co zachwycona emulsja Avene 50+. Mimo wysokiego faktora wchłania się szybko i niemal do matu, bielenie znika po chwili. Dużo bardziej kłopotliwy w stosowaniu był Iwostin spf 20 mimo ponad dwa razy mniejszego filtra, tłusty, bielacy, zapychajacy itp... Dlatego tak się bałam co będzie gdy ptzerzuce się na 50+. A tu miłe zaskoczenie. Jednak zwatpienie to ja mam mimo wszytsko Czy naprawdę różnica w protekcji przed UVA np. takiej Avenki 30+ i 50+ jest aż tak kolosalna? Trochę się boję czy na dłuższą mete stosowanie najwyższych filtrów bardziej nie zaszkodzi. Wg. znanej zasady, nie można przecież w niczym przesadzac. Tak, tak- ja naprawdę wiem, ze filtry och i ach.... I jestem jak najbardziej za ich stosowaniem, ale bez stawania się ich niewolnikiem także może od czasu do czasu sprawię sobie niższy faktorek... ważne, że stabilny...
W 100 % się z Tobą zgadzam, nie można stać się niewolnikiem filtrów, w końcu dzięki nim mamy czuć się i wyglądać lepiej, a nie zadręczać się z powodu zapychania, świecenia itp. Dlatego też przyłączam się do Twoich zachwytów nad avenkami, bo stosowanie ich to sama przyjemność - przynajmniej dla mnie. Miałam wcześniej krem i byłam zadowolona, teraz mam emulsję i jestem zachwycona - odpowiednia ochrona, skóra matowa, można używać kolorówkę, nie widzę żadnych minusów. Mimo że mam skórę suchą, ten kremik jest dla mnie idealny
Życzę wszystkim wątpiącym znalezienia swojego KWC
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując