Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miejsce Intymne A Depilator
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 20:18   #24
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa
ja dzisaj pierwszy raz poszlam na zywiol i potraktowalam depilatorem miejsca intymne strefe bikini wydepilowalam w miare spokojnie ale jak tylko posunelam sie dalej to dlugo nie wytrzymalam jutro jeszcze sprobuje z tymi kostakmi lodu i jeszcze mam zamiar wydepilowac pod pachami tylko chyba jeszcze za krotkie mam tam wloski wiec musze poczekac

a zdecydowalam sie na to bo mam dosyc golenia maszynka po ktorej mi wyskakuja kroski (znacie zazwe kremu na krostki ) i sie czesto zacinam
Olencjaaaa, ale przygotuj się na masakrę (tym razem nie piłą mechaniczną tylko depilatorem ), bo ja najpierw pęsetą wyrywałam włoski spod pachy a dopiero jak ich było mniej, to potraktowałam je depilatorem Teraz mam ich mało i tak co tydzień poprawiam (wiadomo - lato, bluzki bez rękawów, no i niektóre włoski są urywane, czyli tak jakby były maszynką zgolone).

Co do okolic intymnych to do niektórych depilatorów są specjalne nasadki, które łapią na raz mniej wlosków i po prostu nie boli to aż tak bardzo. te same nasadki można stosować pod pachami
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując