Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-29, 11:42   #1173
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
kurcze, a ja, jak patrzę na twoje zdjęcia to myślę, że jestes typem zimnym - lato, nie pasują mi te rude kolory do twojej twarzy - postarzają cie troszke...

Dziewczyny, jak nie wiecie czy bedzie wam dobrze w rudym, sprawdzie to najpierw w jakims programie graficznym (np. http://www.ivillage.com/virtual-makeover#). Później trudno pozbyc sie tego koloru..
No to teraz mi zabiłyście klina na głowie ;P Jedna mówi pierwszy kolor, druga ze drugi a trzecia że żaden :P Warto też pewnie pamiętać ze duzo zależy od oświetlenia w którym zdj zostało zrobione... Ale faktem jest że jestem blada i mam zielone oczy (nie sa szarozielone choć tak wyszły) Pod spodem moje zdj sprzed miesiąca może będzie lepsze. Jak widzicie troche się rozpędziłam wtedy z tym brązem i wyszedł zbyt ciemny...

To co mam zrobić według was z tymi włosami? Bo w poniedzialek wyjeżdżam więc jutro muszę jakiś kolor kupić. Jak już mówiłam najlepiej jakiś szampon koloryzujący...
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora