Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 12:50   #747
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

mi.a mój odrost w niesprzyjającyh warunkach atmosferycznych tez wygląda jak baaardzo ciemny, bo reszta jest taaka jasna. Ale ja patrzę na to tak, ze ta brzydka reszta to ochronka dla odrostu, jak obetniesz, to sie juz nowe będa niszczyc a poki co niszcza się stare końce. No i tez uwazam, ze opcja nr 1 jest najlepsza. Obetnij krótko, albo poczekaj jeszcze pare miesiecy i wtedy obetnij. Zaraz bedzie chłodno i odrost schowasz pod czapką. Dobrym patentem jest robienie kucyka, w zwiazanych tak nie razi.

Osobiście, to chciałabym wytrzymac z odrostem tak do długości za ucho, żeby potem obciąc, ale w najgorszym wypadku obetnę na grzybka, czyli wytarczy długosc grzywki.

Ponizej dodaję kilka fryzurek, które moze są trochę śmieszne, ale mi sie podobają i długosc jest akceptowalna i nie tak trudna do zapuszczania.

absurdalna hello. Jak widzisz dołaczyłam do grona niefarbujących Na połysk polecam olejowanie.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:36
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora