Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja a pekniete naczynka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-22, 16:20   #2
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: depilacja a pekniete naczynka

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, prosze o pomoc, bo mam problem z depilacja nog.czesc watkow na ten temat przegladnelam,bylo sporo pochlebstw o laserach czy o wacie cukrowej, lecz ja dalej nie znalazlam metody dla siebie.zawsze golilam nogi, lecz moje wlosy sa ciemne, mocne i geste, wiec juz po paru godzinach po goleniu zaczynaja odrastac i nogi sa nieprzyjemne w dotyku.myslalam o wosku badz depilatorze, tylko ja jednoczesnie mam skore z tendencja do pekania naczynek krwionosnych i slyszalam ze wtedy od wosku czy depilatora moga bardziej popekac.ile w tym prawdy? jaka metoda depilacji polecacie w moi przypadku? na laser mnie nie stac niestety

Ja mam podobną sutuację co ty!!! To prawda,że jeśli występują teleangiektazję tj popękane naczynka depilacja,woskiem, czy depilatorem jest zabroniona. Sama mam popękane naczynka na nogach, i na nieszczęście zrobiłam raz woskowanie nóg i ... na tym razie się skończyło!!! Może podziałały by na ciebie kremy do depilacji, np veet ale na mnie niestety nie działają . Chyba pozostała nam depilacja maszynką do golenia
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując