Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-05, 11:19   #1543
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III-wątek zbiorczy

Iwonko no właśnie pamiętam,że pisałaś o tym Rimmelu gdzie mogę dostać ten Lirene?znajdę obydwa w Rosmanie na przykład?pojadę nie długo na zakupy to przetestuje w Rosmanie i zastanowię który wziąśćRimmel jest chyba troszkę tańszy tak?przepraszam,że tak wypytuje ale poza Revlonem,bell,i Lirene nie mialam nigdy podkładu innej firmy i nie znam się

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

bardzo mocnego krycia nie potrzebuję,chciała bym żeby nie był zbyt ciężki i nie dawał efektu jakbym miała kilogram tapety na twarzy więc który Iwonko byś bardziej polecała?Rimmel czy Lirene?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Aaa, to dla mnie akurat jest super, mi takie krycie wystarcza i odcień jest super .

A używałyście może tego rozświetlającego podkładu Lirene?
ja kiedyś miałamfajny był,ale na moją problemową cerę zbyt mało kryjący.Ale dawał fajny efekt takiej zdrowej,świeżej,rozświetl onej cerybarfzo lubie podklady lirene dlatego teraz tak sie zainteresowalam tym Intensive Cover,ale boje,sie,ze ten najasniejszy odcien bedzie dla mnie za ciemny:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-05 o 11:20
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora