Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zorac raz jeszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-07, 22:41   #1535
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Dzięki

Ze mnie weteranka kwasowa, więc myślałam, że już nic mi nie straszne Przez wakacje stosowałam differin i acne derm na zmiane. Mimo tego stan mojej cery nadal pozostawia wiele do życzenia i dlatego zdecydowałam się na zorac. Zmniejsze ilość aplikacji Zaczynam bać się o moje naczynka

Ty stosujesz go w celu walki ze zmarszczakim czy może w walce z trądzikiem

A jak stosujesz acne derm? Aplikujesz w dni w które nie stosujesz zoraca

No i najważniejsze - jak z rezulatatmi

A jeśli chodzi o to łuszczenie to występuje ono przez cały okres stosowania zoraca

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Robię sobie taką trójpolówkę
1 wieczór - Z.
2 w. - A.D.
3 w. nawilżanie
Zorac stosuję zapobiegawczo przeciw zmarszczkom (również pod oczy i na powieki), AcneDerm, żeby wygładzić skórę, ujednolicić karnację, oczyścić zaskórniki.
Rezultaty są świetne, takie, o jakich marzyłam, zero krostek, gładka jasna buzia. Jedynym mankamentem jest wylinka. Przy tej częstotliwości łuszczę się cały czas tj. zazwyczaj rankiem w dniu nawilżania. Ale da się to przeżyć, chociaż bywają momenty, że łuszczenie jest naprawdę duże. Minusem jest również to, że stosowanie A.D. w trakcie kuracji Z. nie zawsze bywa przyjemne. Mnie często A.D. wtedy kłuje niczym mnóstwo maleńkich igiełek.
Milko, najlepszą częstotliwość nakładania Z. ustalisz sobie sama jedynie na podstawie obserwowania swojej cery. Są dziewczyny, które łuszczą się jedynie na początku kuracji, potem minimalnie. Oczywiście zmniejszenie częstotliwości nakładania zmniejsza też łuszczenie, więc jeśli nie dawałabyś rady to wystarczy inny plan pielęgnacyjny i już
Który Z. dostałaś, o jakim stężeniu?

Cytat:
Napisane przez verkaserduschka Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny skąd macie Zorac? można go zdobyć bez recepty? z postów wynika że jakoś pocztą potraficie go skołować, plizka powiedzcie
Podobno gdzieś-tam można, w Czechach np. jest dostępny bez recepty, co do mnie to od zawsze kupuję na receptę , więc niewiele doradzę.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując