Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 06:33   #1543
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25252948]Mam psia szczote. Wlosy jednak czasami i tak trudno rozplatac. Do jeszcze troche wypadaja mi wlosy (choc o wiele mniej niz kilka miesiecy temu) i nie moge patrzec na wlosy na szczotce (chyba za mocno atakuje szczota te swoje koltuny). Pomyslalam, ze szczotka z naturalnego wlosia bedzie delikatniejsza.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



A co planujesz kupic?[/QUOTE]

hm, a to nie wiedzialam ja ja kocham, wielbie, ostatnio nawet TZ zaczal mi ja podkradac, bo uwielbia jak mu glowe masuje
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kochana on kosztuje jakies 190-195zl!
takze cena jest o wiele, wiele nizsza i dlatego grzech nie kliknac zeby chociaz przetestowac

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No szok, po prostu jak ktoś nie kliknie to nie wiem jak mógłby się zrehabilitować:no niewiem:


No co ty?
Wlasnie zaoszczedzilas 140 PLN, teraz pomysl co sobie za to możesz kupić
:nie lubie Waaaas ale nie.
ja sie trzymam i nie klikam
powiem szczerze, ze mnie rose jakos nie urzekl wiec na nectara sie obrazilam i bede paskudna watkowa beznektarowa czarna owca
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Czyli dla bladziocha nectar może się nie sprawdzić... hm, no nic, zobaczę

Mój synek mało przybiera na wadze Masa urodzeniowa 3870 a w 24. dobie życia tylko 4040. Martwię się... Dziś pobrali próbkę moczu do badań.
W dodatku jutro mam zabieg w szpitalu, łyżeczkowanie poporodowe. Same smutki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora