Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-10, 13:20   #4193
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
witam

Ja miałam krem regenerujący z kwasem liponowym i według mnie był całkiem fajny
Stosowałam go na noc i rano bużka wypoczęta , zmarszczki jakby wyprostowane(chociaż może widziałam to co chciałam widzieć )
Ogólnie polecam i jak bym miała go kupić jeszcze raz to bym go kupiła

A teraz mam pytanie trochę z innej beczki-zamówiłam sobie olejek-eliksir młodośći-z wit A,C,Q10,kwasem liponowym i chciała bym wiedzieć czy jak będę go stosowała na noc to czy w dzień muszę używać filtrów?

Ostatnio obleciałam całe miasto i nic nie dostałam

To samo tyczy się olejku z wit C-czy stosując go na noc też w dzień muszę używać filtrów?

Pomóżcie proszę

Dzieki za opinie Ale juz zlozylam zamowienie, tak wiec narazie krem z kwasem liponowym musi poczekac, tymbardziej ze jestem w trakcie stosowania retinolu, wiec co za duzo to niezdrowo

Odnoszac sie do twojego pytania to jezeli uzywasz retinolu (nawet na noc) to krem anty UV ewentualnie podklad z wysokim filtrem jest niezbedny. Na swoim przykladzie moge Ci napisac - aktualnie uzywam retinolu dla wrazliwcow w niskim stezeniu, jako ochore anty UV mam podklad z wysokim filtrem (30) gdy go nie naloze , a np. uzyje podkladu mineralnego to czuje, ze moja cera jest podrazniona,sciagnieta, po demakijazu widze czerwone plamy, cera w dzien szybciej sie przetluszcza. I ogolnie czuje, ze duzo gorzej znosi te dawke retinolu i ze cos sie z nia dzieje. Gdy naloze podklad z wysokim filtrem to nie mam ani zadnych podraznien, ani przetluszczania, cera jest "uspokojona".

Odnosnie olejku z wiatamina C, to przyznam szczerze, ze ja stosowalam serum Flavo C w okresie letnim i zadnej ochrony nie stosowalam , a z cera nic sie nie dzialo.

Swoja droga chcesz na jeden rzut uzywac witaminy C i retinolu? Mozesz przedobrzyc.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przed pierwszym zamówieniem z BU.
Zachęcona dobrymi opiniani o toniku z Paula's choice
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-118-ml/123
a zniechęcona jego ceną zaczęłam poszukiwania w BU

Używałyście tonik z kwasem bha 2%?
Były jakieś efekty?

Jestem po trzydziestce, mam cerę suchą z trądzikiem, liczne przebarwienia i blizny.

Mysle jeszcze nad hydrolatem z kwiatu kocanki, olejkiem myjącym pomarańczowym, masłem shea (do stosowania na stopy), serum migdałowym i olejkiem z drzewa herbacianego. Mamie chcę zamówić puder bambusowo pszeniczny bo ma tłustą cerę.

Warto klikać te rzeczy?
Ja uzywalam z jakies dwa lata temu tonik z 2% BHA. I z tego co pamietam cera byla ujendolicona i bardzo gladka. W dalszej perspektywie zredukowal powstawanie wypryskow. Serum migdalowe z BU to moj ulubieniec i tez moze niezle sie sprawdzic w przypadku problemow z Twoja cera.

Co do pozostalych produktow mysle, ze dobrze wybralas tj. zastosowanie i produkt, bo maslo shea rzeczywiscie super sprawdza sie na stopy, zas z olejkow mialam herbaciany i swietnie lagodzil wszelkie stany zapalne.

Natomiast jezeli rozwazalabys zakup zarowno serum migdalowe i tonik BHA to radzilabym Ci postawic na jeden z tych produktow. Oba sa godne polecenia

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przed pierwszym zamówieniem z BU.
Zachęcona dobrymi opiniani o toniku z Paula's choice
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-118-ml/123
a zniechęcona jego ceną zaczęłam poszukiwania w BU

Używałyście tonik z kwasem bha 2%?
Były jakieś efekty?

Jestem po trzydziestce, mam cerę suchą z trądzikiem, liczne przebarwienia i blizny.

Mysle jeszcze nad hydrolatem z kwiatu kocanki, olejkiem myjącym pomarańczowym, masłem shea (do stosowania na stopy), serum migdałowym i olejkiem z drzewa herbacianego. Mamie chcę zamówić puder bambusowo pszeniczny bo ma tłustą cerę.

Warto klikać te rzeczy?
Ja uzywalam z jakies dwa lata temu tonik z 2% BHA. I z tego co pamietam cera byla ujendolicona i bardzo gladka. W dalszej perspektywie zredukowal powstawanie wypryskow. Serum migdalowe z BU to moj ulubieniec i tez moze niezle sie sprawdzic w przypadku problemow z Twoja cera.

Co do pozostalych produktow mysle, ze dobrze wybralas tj. zastosowanie i produkt, bo maslo shea rzeczywiscie super sprawdza sie na stopy, zas z olejkow mialam herbaciany i swietnie lagodzil wszelkie stany zapalne.

Natomiast jezeli rozwazalabys zakup zarowno serum migdalowe i tonik BHA to radzilabym Ci postawic na jeden z tych produktow. Oba sa godne polecenia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując