Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 16:28   #166
clairmoon
Przyczajenie
 
Avatar clairmoon
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Hej dziewczyny[emoji4]

może któraś by mogła mnie oświecić co do napisów na trzonkach - odkupiłam od osoby prywatnej mało używany komplet Pink Elements, od 1,5 roku używam kompletu Rose Golden Luxury Set zakupiony w sklepie internetowym (100% oryginalne) i porównując pędzle zauważyłam, że wygrawerowane napisy na zestawie Pink Elements są strasznie płytkie, w pierwszym momencie myślałam, że to zwykłe naklejone napisy[emoji1] Przejeżdżając palcem po obu trzonkach czuć różnice, na Rose Golden czcionka jest też troszeczkę grubsza. I nie wiem czy spowodowane jest to po prostu spadkiem jakości i tylko szukam dziury w całym czy może nacięłam się... na podróbki (tak tak, Chinczyki do Zoevy też się już dobrały[emoji53]) chcąc naiwnie zaoszczędzić. Chociaż porównując jakość włosia i wykonanie nie mogę się do niczego przyczepić.

Któraś ma pędzle z wiarygodnych źródeł i ma porównanie? Może to normalne, że nowsze pędzle są tak teraz wykonywane? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź[emoji5]

ImageUploadedByWizaz Forum1447172219.732744.jpg

ImageUploadedByWizaz Forum1447172281.778843.jpg
clairmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując