Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 08:17   #27
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - część XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jakie kupiłaś?

właśnie przeczytała, że krem pod oczy Antipodes jest boski Chyba się dziś przejdą do tk maxx

Polecam. Krem pod oczy i na noc z awokado to od kilku lat mój obowiązkowy zestaw na zimę Właśnie miałam zamawiać, a dzięki Małgosi sporo zaoszczędziłam.


Kupiłam na noc z awokado i na dzień Vanilla Pod. Kiwi był tylko jeden - otwarty. Mam jeszcze pół opakowania Devita pod oczy, na 2-3 miesiące powinno mi wystarczyć, więc bez ciśnienia.
Vanilla mam pierwszy raz. Spodziewałam się lepszego zapachu, a jest taki trochę ziołowy. Jak to Antipodes (mój mąż nie znosi zapachu tych kremów, mi nie przeszkadzają). Ma w składzie miód manuka. Pierwsze testy wypadły ok. Nic mnie nie swędzi, nie piecze. Skóra jest bardzo wygładzona i nawilżona. Kilka dni temu nakładałam kwasy i już było widać suche skórki, a teraz wszystko ładnie wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14686569_10154484136806827_2088421739_n.jpg (70,1 KB, 38 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2016-10-13 o 08:19 Powód: fota
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora