Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-18, 17:16   #3429
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziwna polityka firmy


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Zwracałam wczoraj całe zamówienie - 1 rzecz, miałam ze sobą wszystkie próbki i miniaturkę, pani wzięła tylko tę rzecz, którą kupiłam, jeszcze chciała zwrócić mi koszty przesyłki.
A mi Pani na formularzu zwrotu chciała każdą próbkę odznaczyć

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hmmm. Ja nie oddawalam, ale wymienialam i nigdy nie chciano ode mnie probek. Wydaje mi sie, ze skoro oddajesz tylko czesc zamowienia, zwlaszcza te tansza to nie powinni sie ich domagac. Tym bardziej ze zlozylabys zamowienie za 5 zl i tez by Ci przyslugiwaly :-/
Też tak myślałam, poszłam tam tylko z pomadką i formularzem zwrotu.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zrobię foty jak mnie nie wyrzucą z domu z tymi butami

Głupio strasznie ciekawe od kiedy tak jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------


W każdym sklepie inne zasady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dwa razy zwracałam jedną rzecz z zamówienia i próbek nie oddawałam;
po prostu zamawiasz kuriera, oddajesz mu paczę i niech się bujają; nikt przecież potem nie będzie dopominał się o żadne próbki

chyba tak zrobię.

Powiem Wam, że poczułam się jak naciągaczka i tak zostałam potraktowana

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
A musisz zwracać w stacjo ?
Zwracałam kurierem i byłam bardzo zadowolona z tej formy - razem z konsultantką infolinii ustaliłyśmy dogodny dla mnie termin przyjazdu kuriera. Nie musiałam zwracać ani próbek, ani prezentu dedykowanego, który by mi nie przysługiwał, gdybym zrobiła zakupy bez tej jednej zwracanej rzeczy.
zwrócę kurierem

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma takiej opcji, zebym sobie sama zdekoloryzowała odrost, a potem stonowała włosy nie widze co z tyłu robię rękami, nijak nie dałabym rady jak fryzjer pasmo po pasmie fachowo to nakładać, an tym baardziej ile trzymac nie palac włosów
Jak miałam ciemne, to sama farbowałam, ale co to za filozofia farbę zwykła nałozyć -to akurat w domu spoko mozna.
Ja liczę, że będzie ok i tak zawsze wychodzę niezadowolona do końca

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niech ustalą jakiś regulamin o globalnym zasięgu, bo póki co wszystko zależy od widzimisię pracowników.
Niestety

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dokładnie

W sobotę poszłam do stacjonarki, po tym jak Poziomka dostała do meteorków kosmetyczkę. Miałam bony i uznałam, że najlepiej je wykorzystam właśnie na kulki. Powiedziały, że muszę kupić dwa produkty, do jednego nie dostanę kosmetyczki
no właśnie, konsultantka rzuca co łaska, pewnie do samych meteorków saszetka erisa na szyję
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora