Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioderma Photoderm spf 40 spray (400ml) - nowość.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-07, 07:26   #104
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Bioderma Photoderm spf 40 spray (400ml) - nowość.

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dokupiłam sobie tonującą biodermę - jak najbardziej alkoholową niestety, dziś testy. Kolor na dłoni wygląda na przyjazny każdej karnacji, taki neutralny dość ciemny beż.

Spray biodermy zaskakuje mnie i uświadamia mi jednocześnie, że małe niespodzianki wyskakujące od czasu do czasu (bez grudek i zapchanych porów) mogły być sprawką avene - chyba było już tej dobroci dla mojej cery za dużo.
Wieczorem przy zmywaniu sprayu z buzi, odczuwam już jednak delikatne podsuszenie (trochę mnie to martwi). Zakupiłam Active C dla suchej skóry i zamierzam dziś wetknąć go pod spray - mam nadzieję, że pomoże (flavo-c nie wystarcza).
Ogromnym plusem jest jednak wygląd cery i porów wieczorem - buzia gładka, pory ściągnięte takie jak rano po nocy w olejku H. Czyli miodzio.

Brak konieczności ciągłego monitoringu stanu cery w ciągu dnia to też coś fantastycznego. Do reaplikacji i po mogę nie spoglądać w lustro do wieczora i nie obawiam się o swój wygląd. To dla mnie duża zaleta.

Mam nadzieję, że wrażenie podsuszania cery nie będzie się pogłębiało, ogromnie bym żałowała gdybym musiała zrezygnować z tego cuda.
Oj Kate, Kate, kusisz tym sprayem, kusisz Coś mi się wydaje, że Antek AL pójdzie niedługo w odstawkę na korzysć sprayu Biodermy. A propo AwS podniosłą cenę sprayu, teraz kosztuje 80,52 zł, a poza tym nie dodali jeszcze zdjęcia. Napiszę do nich jeszcze raz maila jutro w sprawie zdjęcia. Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując