Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-25, 21:19   #884
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej,
Od dwóch lat staram się przejść na podkłady mineralne. Na początku dostęp do nich był ciężki więc nie zmotywowałam się. Od ponad roku postanowiłam zmienić dietę(w końcu przestałam jeść mięso) i przeszłam całkowicie na naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Jedyne czego nie potrafię i chyba długo się nie uda to kolorówka, bo jak dla mnie kosmetyki mineralne są za drogie. Czy nie gryzą się jakoś mineralne podkłady z niezdrową kolorówką?
Problemem jest dla mnie oczywiscie dobór podkładu. Próbki wydają mi się bardzo drogie, a nie jestem w stanie określić koloru mojej cery. Kojarzy mi się, że był temat gdzie mówiło się co się stosowało i wizażanki doradzały podkład, istnieje takie cos? A może tu byście mi mogły pomóc?
Oczywiście jest kwestia firmy/ formuły, ale przeczytałam wiele dobrego o EDM i wydaje mi się najodpowiedniejsza. Mam cerę suchą, która potrzebuje krycia. Niestety zdażają się pryszcze.
Problemem jest dla mnie również zamawianie z allegro ( jakieś głupie problemy z założeniem konta), ebaya nie używałam.
Widzę, że wyszło tych moich zwierzeń i z góry dziękuję za przebrnięcie przez nie i jakąkolwiek pomoc.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując