Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki w sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-01, 23:28   #240
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Moja znajoma (razem kiedyś studiowaliśmy)pracuje od paru lat w Sephorze,opowiadała mi co się tam dzieje.Pracownicy biorą próbki ile i jakie chcą,do tego często są gratisy(za zakup powyżej iluśtam zł tusz/kosmetyczka/miniprodukt itp )często klient nie dostaje tego gratisa,dziewczyny wymyślają 100 powodów żeby nie dać(skączyły się,itp) jeśli klient się nie upomni to nie dostanieKierowniczk a brała sobie co miesiąc jeden tester tak poprostu,wcześniej ona pracowała w innej drogerji tam pracownicy specialnie niszczyli opakowania/same kosmetyki żeby to przecenić i kupić po bardzo nizkiej cenie.

Tych próbek dostają naprawdę multum,i nie mówcie że jeśli jakaś nieuczciwa klientka wysępi pare próbek ,to dla innej zabraknie, ich braknie z innego powodu

Kto miał jakieś sumienie brał parę próbek dla siebie,a kto nie miał ten wynosił dużo i sprzedawał właśnie na allegro-próbki,miniprodukty, kosmetyczki,wszystko jak leci
Ja też uważam, że jeśli brakuje próbek dla klientek to nie dlatego, że je wzieła inna klientka "wyłudzaczka".

Każdy może iść i poprosić o próbkę jeśli chce wypróbować produkt. Po to są próbki. I nie jest zadaniem pracownika sklepu oceniać klientkę dlaczego chce tą próbkę otrzymać, czy ją stać czy ją nie stać.

sine.ira może napisać gdzie robisz zakupy w necie
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2009-01-01 o 23:34
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując