Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 00:50   #324
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja dzis sprobowalam tej pasty camsakizi wlasnie od Ciebie Ewo. Nawet nie musze podgrzewac, zeby wydostac kulkę.
Fajnie wyrywa. Ciut niedokladnie, ale nie jest zle. Duzo wiekszy problem ze strefa intymną, wloski niestety zrobily sie tu mocniejsze od depilacji maszynka z ostrzem.

Mimo wszystko mam problem. Kulke przyklejam do skory i po 3-4 takich przyklejeniach kulka sie nie nadaje, tzn tak mi sie juz przykleja do palcow, ze juz nijak nie moge z tego uformowac kulki. Po prostu masa chyba robi sie za ciepla od skory i kula sie rozwala.

Mam jeszcze pytanko. Niektore wizazanki pisza, ze jak wyrabiaja kulke, to jej kolor robi sie taki jak na zdjeciu w artyluke z wizazu. Moja jest taka bursztynowo przezroczysta, kolor sie jej raczej nie zmienia podczas wyrabiania. Moze nieznacznie robi sie taki metny.

Niestety dzis dalam za wygrana i w koncu maszynka poszla w ruch. Strasznie meczace i niewydajne jest to, ze 3-4 przyklejenia masy do skory i kulka sie nie nadaje (tzn tego juz nie mozna nazwac potem kulka i nijak nie mozna zrobic z tego kulki ;-))
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując