Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-24, 17:44   #153
LeonorVarela
Raczkowanie
 
Avatar LeonorVarela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 462
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez olus19 Pokaż wiadomość
Hej

Wiek. 19 lat
Waga. 56
Wzrost. 173
Talia. 64
Udo. 54
Biodra. 92

Za 24 dni jade na domek chciała bym schudnąc do 52 kg ( Jak mam to zrobic mam duza motywacje ale jestem słaba psychicznie nie potrafie odmowic sobie slodyczy fast foodow ( Musze schudnac prosze pomożcie. Jakies tabletki cokolwiek ?
jejku jak ja bym chciała mieć tyle wzrostu. Przy takim wzroście taka waga nie jest aż taka straszna. Masz 24 dni więc schudniesz na bank. Jeśli się postarasz i oczywiście bez żadnych głodówek. Najważniejsze to ćwicz, ćwicz i ćwicz. Bieganie, jazda na rowerku, skakanka, siłownia, fitness, aeorobik. Jen bardzo dużo możliwości. No i z tymi słodyczami i fast foodami to uważaj. Najlepiej zrezygnuj bo będą słabe efekty diety. Chociaż ja też zjadłam dziś dwa pyszne, czekoladowe wafelki Jak ja mogłam A i ze sportu to dziś nic chyba nie wyjdzie. A moze na rowerek ? Może... a jak nie to skakanka

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Wtedy źle policzyłam sobie BMI. Nie mam 21, ale 20,58
LeonorVarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując