Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 17:30   #1962
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

Ogólnie chciałabym wiedzieć co sądzisz o nich. Czy polecasz? Zadowolona jesteś z efektów?
Możliwe, że się powtórzę, ale nie pamiętam, co pisałam w pierwszym poście tutaj

No to od początku: szukałam w Krakowie salonu, który wykonuje zabiegi laserem LS i który ma w ofercie pakiety. Zastanawiałam się nad tym około 3 miesięcy, bo to jednak ogromny wydatek. Właśnie w Active Woman znalazłam to, co mnie interesowało. Poszłam na konsultacje do pani Ewy, która wykonuje tam depilację laserową. Zrobiła próbę, opowiedziała o wszystkim. Jest bardzo sympatyczna, dobrze się z nią rozmawia.

Mam za sobą 4 zabiegi - czwarty był tydzień temu. Najlepiej chyba wychodzi bikini (bo wzięłam pakiet łydki + bikini + pachy) - w końcu nie mam tam buszu. Na resztę też nie narzekam, zobaczę efekty po czwartym zabiegu, po którym pani Ewa powiedziała, że "łydki pięknie spuchły, o to chodzi"

Ból - czuję, ale da się wytrzymać. Kilka razy drgnęła mi noga, bo tak zakłuło. Przy bikini było ok. Można kupić sobie Emlę, ale zrezygnowałam z tego, bo jest droga. Mnie wystarczy chłodzenie lodem przez kosmetyczkę. Później ona smaruje miejsca depilowane jakimś kremem.

Co jeszcze? Zabiegi miałam w odstępach około 10 tygodniowych. Pierwszy był w lutym. Piąty mam wyznaczony na połowę stycznia. Ważność wybranego pakietu to 2 lata, więc szósty zabieg sobie zostawię na drugą połowę przyszłego roku - no ale to się jeszcze zobaczy.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to pytaj, bo możliwe, że coś pominęłam.
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując