Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-13, 09:22   #3881
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Idea piekna, tylko jakims cudem zazwyczaj na sytuacje pt rozwrzeszczane dzieci trafiam w tanich liniach lotniczych. Chyba ludzie juz wykminili, ze jesli kupia sobie bilet w pierwszej klasie drozszych linii lotniczych to podroz bedzie przyjemniejsza. Naprawde probuje sobie przypomniec irytujaca sytuacje w wiekszym samolocie, ale nic mi nie przychodzi do glowy.

A co do braku urlopu, juz pomijajac czy ktos preferuje plaze, zwiedzanie stolic europejskich czy spa u siebie na wiosce, mysle ze odbija sie to negatywnie na psychice. Czlowiek potrzebuje resetu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziwię się że chcąc podróżować bez krzyków nad głową to ja muszę dopłacić. Nie ja utrudniam życie innym, nie krzyczę i nie przeszkadzam więc oczekuje tego samego. Zamiast jednego wagonu ciszy w pociągu powinien być jeden wagon krzykaczy i tam jechaliby ludzie z boomboxem, płaczące dzieci i rozmawiający głośno przez telefon a pozostałe 10 wagonów byłoby wagonami ciszy ^^ piękna wizja. Niestety zamiast dla płaczących niemowlaków zorganizować strefę głośną zmusza się pozostałych do bitwy o kilka wybranych miejsc w ciszy. Jeśli na 50 pasażerów hałasuje 10 to ta dziesiątka jest problemem a nie 40 osób chcących przemieścić się z miejsca A do B bez darcia japy nad uchem. Dziwi mnie że normalna rzecz jak komfortowa jazda bez krzyków jest luksusem za który trzeba dopłacać.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora