Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-20, 16:16   #1185
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mialam BB ale kolor mi jakis taki rozowy wypadal
Raczej o wrażenia pytałam ale rozumiem, że jak kolor nie bardzo to i o wrażenia trudno

Moja mama pokochała CC EL bo ma coś ponoć odmładzającego i mama twierdzi, że to czuje miała też BB z Shiseido i słabe (tak mama stwierdziła na podstawie próbki), teraz zobaczymy, jak się spisze BB Chanela.


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Panie w D. są bardzo sympatyczne, te przy MAC zależy, jedną mam ulubioną, jedna młodsza nie wykazuje inicjatywy, trzeba pytać i prosić, ale ogólnie w porządku. Te typowo z D. bardzo ok, jedna ostatnio mi zrobiła obchód po wszystkich firmach, żeby pokazać nowości, więc sympatycznie.

W Sukcesji chyba mały ruch i panie chcą mocno zachęcić, żeby ktoś do nich przychodził specjalnie, więc muszę przyznać, że się starają i ogólnie bardzo w porządku.

W S. najbardziej lubię do Manu, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć czy szukam rady. W Galerii jakoś tak bezpłciowo, chcę - dostanę, ale większego przejęcia nie ma.

Nie zapomnę, jak chciałam kupić bazę pod podkład. No i wiem, że Sephora ma przecież dobre niektóre rzeczy, ale nie ma w necie o nich za dużo opinii, więc zapytałam czy lepiej kupić miniaturę ze Smashboxa czy tą z Sephory, to babeczka popatrzyła na mnie, jakbym była nienormalna, że no przecież, że Smashbox!
Dodam, że dla mnie się okazała kiepska, niestety miałam próbkę sephorowej i posiałam, więc nie mogę wypróbować. Póki co z Golden Rose kupiłam i ta spełnia (więcej niż mniej) się.
W Sukcesji nie byłam, nie po drodze mi, prędzej w porcie, ale jakoś tam, mimo małe ruchu, totalna olewka

Najbardziej lubię panie w S. w Manu., potem w D. w Manu, a na trzecim miejscu w D. w galerii na czwartym w S. w galerii ale też zależy od dnia jakie panie są

No tak niektóre panie są dziwne to mi przypomniało moje zdarzenie sprzed kilku lat, gdy coś chciałam dobrać już nie pamiętam chyba też podkład i pani usilnie mnie namawiała na samoopalacz, bo twarz taka blada wygląda niezdrowo ale wydaje mi się, że już nie pracuje.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora