Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-05, 13:17   #4601
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
w "mama i ja"polecali nam romera lub recaro, bo mają dobre wyniki w testach ADAC, ale ten Darusi, Espiro jest za to sprawdzony przez dzieciaczki W "Mama i ja"nie mają Espiro, dlatego znajdziemy taki sklep, gdzie będą go mieli i zobaczymy,w którym Oli będzie wygodniej.Na pewnio nie zrobię tak, jak poprzednim razem i nie wydam ponad 1tys.zł bo fotelik ma dobre wyniki ADAC, a potem znowu się pokażę, że Ola w nim marudzi.
Musimy tylko jeszcze zaczekać, aż Ola będzie miała 9 kg, bo Romer i Recaro są pow.9k.

Ja mam Recaro Young Profi (to ten pierwszy od 0 do 13 kg) i mała bardzo go lubi - od początku zasypiała praktycznie jak tylko ją wsadzaliśmy do niego - tak ją fajnie otula. Kolejny też planujemy Recaro kupić i mam nadzieję, że tak samo jej podpasuje
A w ogóle to ma taką zaletę, że te dwa foteliki do ej samej bazy pasują

Mnie mój chłop też niesamowicie wkurza - wczoraj tak się pokłóciliśmy, że wsiadłam w samochód i pojechałam w ****u a jemu kazałam szukać wzoru pozwu rozwodowego i pomyśleć nad podziałem "majątku"

W ogóle to mam problem - moja mała przestała tolerować butelkę. Miała tak któraś? Kuźwa zaczynam rozumieć Pop i Librę A ja myślałam, że to o kaszkę chodzi.
Bo chciałam się na szkolenie do Warszawy wybrać (środa - czwartek) i zrobiłam dzisiaj próbę (tak jak to sprytnie Megi wymyśliła). Rano nakarmiłam małą piersią, a potem ściągnęłam i na II śniadanie chciałam podać jej moje mleko butelką. I bunt! Wypychała butelkę językiem i się darła. Robienie z siebie wariata i jakieś teatrzyki przed nią nie pomagały. TZ ją próbował karmić, bo podobno ode mnie to czuje to piersiowe mleko i dupa blada. A ona tak do trzeciego miesiąca życia jadła moje mleko z butelki (jak mi brodawki masakrowała) i wtedy butelka była cacy I co ja teraz mogę zrobić? Już nawet nie o to szkolenie chodzi (choć baaardzo mi na nim zależy) ale zamierzam do pracy wrócić

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

chorobcia zapomniałam - drcron superaśny smok Julcia jeszcze superaśniejsza

madziwinia, sponsa - dziewuszki jak laleczki

libra - ty to też się masz: sama z dwójką dzieci A co ile twój TZ wraca? Normalnie mi to aż głupio się skarżyć na małą, bo ty masz ciężej i nie marudzisz

Baobabek - gratulacje z powodu przeprowadzki Też nie znoszę boazerii - fujjj.
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora