Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:53   #4032
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Dziś miałam męczący i mokry (brrr, roztapiający się śnieg) dzień, ale ZAJEFAJNY Ogólnie padam na buzię, jednak dzisiejszej radochy nikt mi nie odbierze. Dużo miłych drobiazgów, które razem sprawiają wiele radości

Ja po prośbie- dziewczyny z Niemiec, okolic i nie wiadomo jeszcze skąd Gdybyście miały chwilkę, to jest sobie takie coś, jak w załączniku- Mexx Perspective Woman Od dobrych paru lat nie produkuję tego na PL, w Niemczech jest na pewno, nie wiem, czy gdzieś jeszcze Ceny na ebay i truskawie zabójcze, ja kupowałam 40ml za 60pln, 60ml za 80-parę pln, przebicie przynajmniej dwukrotne Więc gdybście gdzieś wypatrzyły w "normalnej" cenie, to bardzo proszę dajcie znać, będę niezmiernie wdzięczna
A co to się stało takiego miłego dziś?

Spróbuję Ci załatwić tego Mexxa, TŻ w DE, może uda mi się go jutro wysłać do sklepu (nie wiem, jak czasem będzie dysponował, a jutro przylatuje do PL) Jeśli nie jutro, to w przyszłym tygodniu go poślę

Winly, puścisz parę o nowej pracy? Jak jest?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-14 o 20:55
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora