Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziecko i zwierzęta w domu - Wasza opinia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 09:57   #25
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dziecko i zwierzęta w domu - Wasza opinia :)

co do lęku dzieci przed zwierzętami najczęściej generują go dorośli jednak ja nauczyłam sie nie oceniać Pola ma przyjaciółkę, która olewa moja Rudą,
ale jej 2 letnia siostra boi się jej panicznie i po kilku spotkaniach powoli sie przełamuje (ale to taki typ dziecka ma np wstręt do robaków much)
*misia* tak medalistka moja już na emeryturze, ale damą to ona nie jest Staffiki to takie wieczne dzieci więc się śmieję, że mam 3 Właśnie Bruno nasypał Rudej suchego, (też ma wydzielone) ale Labki to chyba jeszcze większe żarłoki od staffików
Co do "psa z kotem", Ruda miała na stanie 2 koty, ale jeden już biega po niebieskich łąkach dogadują się super załączam fotkę ja ustalam pozycję w rodzinie zwierząt i Ruda dostaje w przysłowiowy łeb jak sie zapomni i chce kota przegonić - to działa (wcześniej dostawała od kotki) Nasz kocur to pacyfista, syberyjczyki są cudowną rasą i totalnie kochającą ludzi (polecam)
a dodam że psa mam świetnie wychowanego (sobie pokadzę) a Toruń jest naprawdę przyjaznym miejscem dla psów w parku psy biegają luzem obok bawią się dzieci, moją rudą starsze dzieci uwielbiają bo pięknie aportuje B. Rzadko zdarzają mi sie negatywne komentarze mimo, że rasy typu bull nie kojarzą się ludziom najlepiej ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (58,0 KB, 51 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'

Edytowane przez Patrilla
Czas edycji: 2012-06-14 o 09:59
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując