Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - narośl(guzek???!!!)na szyjce macicy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-21, 11:57   #1
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936

narośl(guzek???!!!)na szyjce macicy


Odkryłam go przypadkiem-urwał mi się sznurek od tampona i chcąc nie chcąc musiałam go wyjąć inaczej..Wtedy na ujściu szyjki macicy poczułam małego guzka-coś jak łepek od szpilki.Nie bolał mnie jednak udałam się do mojego ginekologa zapytać co to moze być.Zbadał mnie i stwiedził że to pewnie nic groźnego.Jednak kazał mi sprawdzać czy coś się z nim dzieje,czy się zmienia i jakby urósł przez miesiąc kazał mi przyjść na kontrolę.Po miesiącu sprawdziłam i zauważyłam,że guzek powiększył się(nie boli nadal).Poszłam więc na kontrolę.Mój ginekolog wtedy zapytał czy rodziłam-odpowiedziałam zgodnie z prawdą że nie(mam 27 lat).Powiedział wtedy, ze gdybym rodziła to od razu by mnie wygonił do domu bo kobietom po porodzie podobno zostają blizny.No ale gdy usłyszał że nie rodziłam zamyślił się i powiedział,że w takim razie za miesiąc mam przyjść gdyby guzek nadal się powiększał.Przyszłam za miesiąc nawet nie sprawdzając czy się powiększył.Wtedy ginekolog doznał olśnienia-stwierdził ,że to nadżerka,wokół której zrobiła się po prostu wypukła blizna i zaproponował mi jej usuniecie za ...200 zł!!!!Może gdybym była pewna jego diagnozy to od razu bym poszła na zabieg ale właśnie nie jestem-bo on przez 2 miesiące nie wiedział co to jest i nagle taka diagnoza za wcale niemałą cenę.Poszłabym do kogoś innego ale w mojej miejscowości jest w sumie tylko on.Mieszkam niedaleko Wrocławia-czy tu jest ktoś godny zaufania?I co wogole myślicie o mojej historii?Ten guzek to co to może być?Jakie badania powinnam zrobić zanim uwierzę mojemu ginekologowi i pójdę na wcale nie tani dla mnie zabieg?Nie ukrywam że boję się że to może być coś groźnego
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując