Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-30, 21:18   #2283
asiuleeek0052
Raczkowanie
 
Avatar asiuleeek0052
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję !! Jakie piękne włosy Możecie zdradzić swoją pielęgnację ??
Jeśli chodzi o moją pielegnację to staram się 2 razy w tygodniu nałożyć na włosy jakiś olej na noc a jeśli jest taka możliwośc również na cały dzień , oprócz tego obecnie wcieram w skórę głowy radical, a na półce już czeka jantar i capitavit a tak poza tym to szampony i odżywki bez silikonów ,czasami mycie metodą OMO oraz różnego rodzaju maseczki na bazie olejku rycynowego,miodu,jajka,pi wa,vitaminy a+e i olejków eterycznych i do ostatniego płukania woda z octem jabłkowym.A wewnętrznie to od jakiegoś czasu piję skrzypopokrzywę i drożdże ... myślałam jeszcze nad żelatyną i jakimiś suplementami.
Widze że ta pielęgnacja służy moim włosom a nie jest ona jakoś długo terminowa Żadnych nowości tu nie wniosłam jeśli chodzi o moją pielęgnację ale jeśli komuś pomogłam to bardzo się cieszę

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Sliczne sa
Dziękuję ale to jeszcze nie to co bym chciała , ale zawsze musi być jakieś "ale"... poprostu włosomaniactwo wciąga , kiedys wogóle nie przykładałam uwagi do wyglądu moich włosów, codziennie praktycznie prostownica przez co musiałam obciąć sporą częśc włosów.... ale na szczęście trafiłam na ten wątek a poza tym próbuje zrealizować marzenie mojego TŻ zebym miałą włosy do pasa

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Nie, teraz są ścięta na równo, przy najbliższej wizycie u fryzjera planuję na półokrągło
Fantastyczne masz te włoski , właśnie o takich marze, gęste, długie i błyszczące... to chyba marzenie każdej dziewczyny , tylko pozazdrościć
__________________
163/46
Zapuszczam i dbam o włosy : 07.07.2011
44-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
Pisze prace badawczą
Walcze z emocjami

Oszczędzam

Ten Jedyny J.

Edytowane przez asiuleeek0052
Czas edycji: 2011-09-30 o 21:16
asiuleeek0052 jest offline Zgłoś do moderatora