Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 19:12   #40
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy prześliczna jesteś i prześlicznie Ci w takim makijażu. Przekonałaś się już na dobre do minerałów, czy na razie to tylko próby i podchody? I jak oceniasz ostatecznie ten mały duo fiber z SN - da się nim swobodnie pracować?

BTW dobrze, że w końcu jesteś w tym wątku, czekałam tu na Twoją wrzutkę.
Frantic - ja kiedyś specjalnie dla Ciebie wrzucę zdjęcie bez makijażu, to zobaczymy co wtedy powiesz Nie mniej jednak - baaardzo Ci dziekuję Tego mi własnie było trzeba po 3 dniach spędzonych w łózku

A co do minerałów- wpadłam bezpowrotnie chyba ...Pierwszy raz dzisiaj miałam problem, który podkład użyć, bo przyszły do mnie 2 zamówienia z joppa, 1 z buff'd, 1 z silk naturals i 1 z EDM.. I siedziałam przerażona patrząc na te wszystkie próbki i tak mi się zeszło z tym, że ledwo zdązyłam się umalować, a już światła nie było odpowiedniego, by obfotografować moje nowe zdobycze

a ten duo- kurczę, maleństwo straszne, ale wiesz co? Da się tym róż nałożyć.. Chociaż on chyba będzie lepszy do bardzo napigmentowanych i ciemnych kolorów, bo nałożenie nim widocznej warstwy różu wymaga kilku porządnych machnięć.. I niestety- ma jedną wadę- mnie osobiście nieco drapie Ale spróbuję go jeszcze do płynnego korektora użyć, bo podobno w tej roli spisuje się świetnie..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując