Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 20:07   #45
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
cathy, super widze ze u kazdego troche inaczej cienie wygladaja. U mnie fuchsia jest jasniejsza a czasami klade na mokro no i sie u mnie bardzo blyszczy.

Masz efekt photoshopa Tez bym tak chciała. W dodatku mam wrazenie ze to iz mam przebarwienia i nie chca sie one ukryc, to przez to, jak chce oko pomalowac, to zawsze wygladaja oczy na brudne, jakies takie nijakie :/
Dziękuję
Co do pigmentu - tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...20&page=18#535
wrzucałam zdjęcia, jak wyglądały moje pigmenty z buff'd przed sprasowaniem i po trochę koloru z nich udało mi się wyciągnąć ( ale i tak nie jestem z nich zadowolona) i może stąd ta różnica w odcieniu
A jeżeli chodzi o efekt PS- oj, chciałabym Ale raczej nie w tym podkładzie Coś mi on nie do końca pasuje chyba.. Może to formuła, a może generalnie buff'd - nie wiem jeszcze, bo to pierwszy mój dzień z buff'd ...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Moje ulubione zestawienie to braz z fioletami i braz z turkusami jesli chodzi o oczy Tu mi dodatkowo pasuje mat w brązie i perła w innych o ile ślepa nie jestem. Jestem maniaczką kolorystyczną ( z bizuterii nawyk/zamiłowanie)
Zgadza się- brąz w macie (choć ciut rozjaśniony perłowym korektorem z EDM), pod łuk i fiolet błysczące lekko ... A turkus z brązem też lubię i to baaardzo, ale nie na swoich oczach Kiedyś nawet na MM próbowałam, ale średnio mi to wyszło
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując