Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ból kręgosłupa lędźwiowego.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-16, 08:10   #5
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
moje bóle wyglądają podobnie Obecnie ledwo się poruszam i z trudem chodze. Z bólu wykrzywiło mnie, wysunęło mi się biodro no i mam cały czas spięte mięśnie nie potrafie ich rozluznić- boli to okropnie. Czekam teraz na badanie rezonansem magnetycznym. Prawdopodobnie wysunął mi się dysk, lub jakis inny krąg który naciska na nerwy. Dzisiaj bądź jutro jeszcze się odezwe, bo narazie nie mam nawet siły o tym pisać.
Współczuję ci bardzo, wiem jaki to ból, od 4 miesięcy to czuję, chociaz teraz to już jest do zniesienia,pomogły mi zabiegi no i seria zastrzków leków, plastrów itp.Mi się wysunął krąg na odcinku L5S1 lędźwiowo- krzyżowym i naciska na nerw kulszowy, nerwy te odpowiedzialne są za czucie w nogach dlatego boli mnie cała noga, najbardziej przy pośladku i łydce.robię teraz cwiczenia McKenziego, dzięki którym ból ustępuję i wracam do formy, ale zanim to się zagoi i wsunie to długa droga, więc muszę byc maksymalnie cierpliwa.jesli to nie pomoże to niewiem co z tym dalej bedzie.dyskopatii już nie wyleczę i rwa lubi nawracac,ale jestem dobrej mysli.Ty tez musisz byc, trzymaj się
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując