Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ból kręgosłupa lędźwiowego.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 09:16   #18
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Basiu, u mnie jest coraz gorzej
W niedziele byłam na basenie, bo wszyscy na mnie naciskali, że powinnam ćwiczyć ( oczywiscie to co moge), ze basen bardzo pomaga przy różnych dolegliwosciach, a jak nic nie będe robiła , to mi samo nie przejdzie. Więc poszłam Na basenie tylko leżałam w jakuzzi, przy bąbelkach, oraz ruszałam nogami tzw robiłam rowerek. Pływac nie mogłam, bo bardzo mnie noga boli. I jak wyszłam z basenu, to już czułam że jestem jeszcze bardziej skrzywiona i bardzo kiepsko szłam do przebieralni. Do domu to juz prawie w cale nie umiałam dojść. W domu załamka... Bo jak widze, że tak źle chodze, to mnie aż w sercu ściska... No i w nocy zaczął się koszmar. Strasznie mnie wyszstko bolało i chciałam iśc po tabletke przeciwbolową i... nie umiałam iść- to był dla mnie szok Mąż mi pomógł, wymasował mi plecy (a ryczłam jak bóbr, ze strachu, co teraz) zjadłam tą tabletke i pomogło. Ból ustał, mogłam się normalnie poruszać.Ale strach pozostał. Codziennie rano, jak otwieram oczy, to myśle, czy będe umiała wstać z łóżka...
No i po basenie znowu mam spięte jak kamień, mięśnie na plecach. Na łydce jednej nogi chyba mięsnie mi się rozluźniły, bo mam zakwasy
Narazie chodze do pracy. Tzn dyrektor z żoną po mnie przyjeżdzają, a prace kończe godzine wczesniej i mąź mnie odbiera. Nie wiem czy długo tak dam rade...
madziu podziwiam cie,ze dajesz tak rade żyć powinnas wybrac sie do ortopedy,czy cos.. jak najszybciej,ile tak mozna
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując