Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 19:16   #2099
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
lata pracy nad jednostka... ale musi tez miec talent w tym kierunku ... a swoja droga moj maz lubi widziec radosc w oczach dziecka ... zna dokladnie moja manie a ja mu podrzucam delikatne sugestie...

np.

... "wiesz kochanie... dzis sie konczy ten puder... no wiesz, co w sklepie 128 ojro kosztowal a ja bylam tak mila i go nie wzielam... i wlasnie TEN PUDER... jest na ebayu... na aukcji... dzis sie konczy ... a ja musze do pracy ... szkoda bo bym popatrzyla, moze bedzie mial fajna cene " ...

i zwijam sie do pracy ... tak budzi sie w facecie lowca i obronca malej biednej zonki... ktora bez pudru po prostu nie przezyje ...


Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
viki jak się dowiesz, to mi powiedz ja rozumiem jeszcze - kupuje co mu paluchem pokażę, linka prześlę albo na kartce napiszę... ale żeby coś wylicytować bez mojego w to zaangażowania kosmetycznego
jak go kiedyś po EL double wear jasny wysłałam bo nabrałam niesamowitej chęci nań to mi wrócił z EL futuristem w odcieniu dla mulatki, bo mu Pani w Douglasie doradziła ale żeby nie było kochany jest baaaardzo
wysłałaś faceta po podkład bez podania pełnej nazwy koloru z numerem włącznie
dla mnie to byłby sport ektsremalny
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora