Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 12:52   #558
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No jakbysmy czytaly sobie w myslach.
wlasnie to samo napisalam.
ze masz ladny, jedrny.

A wlasnie dlatego mi tez troche glupio i w koszulkach takich przy ciele zaladam stanik.
ja mam zawsze lipe w topach czy kieckach tubach- bo te uwiazane ramiaczka staniora na szyi jakos tak wygladaja... lepiej bez ale wtedy
nie uznaje silikonowych ramiaczek- dla mnie wiesniactwo a i tak nie sa w stanie utrzymac dobrze stanika

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ona jest obcisła jak będzie miał mnie kto zapiąć to zrobię sobie fotę już raz byłam w niej na imprezie
poka koniecznie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
W srodku wygojone i juz moge. takze jestem zadowolona. no ale jeszcze jednak sie ukladaja.
jade teraz niedługo na kontrolę to pewnie dr jakies cwiczenia zaleci, masaze czy cuś zeby je troche na dol zepchnac.
a po co w dol spychac? same z czasem opadna ja bym chciala takie pelne, duze i sztywne do przodu... mrr.. marzenie!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja rzadko chodze bez stanika bo jakos wstydze sie ze mi czasami odstaja pewne czesci cycka nie lubie jak je widac i tyle
mamy ten sam kompleks widac

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fotki prawie wszystkich ostatnich zakupów w albumie bo niektóre jeszcze schną albo są w praniu

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

obcisła w biuście, nic nie rusza się, więc spoko zresztą Wam pokaże na sobie niebawem
zamek na plecach
ide patrzec co ladnego kupilas i wroce z opiniami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora