Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 15:39   #50
Majka90x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez thegreatkate Pokaż wiadomość
Chciałabym "odświeżyć" moją fryzurę, ta mi się już za bardzo opatrzyła, nie chcę jakoś strasznie skracać moich włosów. Doradzicie coś! Farbowanie?Cięcie?Sposób układania?

Dodała takie zdj, bo tu widać je w odsłonie na co dzień,bez stylizacji.

Załącznik 4792954
Ja bym Cię widziała w chłodnym brązie takim jak w załączniku masz ciemne oczy i brwi... Generalnie uważam że powinnaś przyciemnić włoski, głęboki brąz, ciemna czekolada itd bo trochę wygladają one nijako w stosunku do wyrazistej buźki bardzo ładnej zresztą co do samego ścięcia ja nie mam zmysłu raczej do takich rzeczy.. może warto się pobawic jakimś programem komputerowym do dopasowywania fryzur i wtedy ocenisz najlepiej ale jak mogę coś jeszcze zasugerować (przepraszam wiem że nie tego dotyczylo pytanie) to zwróć uwagę na nawilżenie włosów bo sa lekko przesuszone a jak się porozdwajaja to nie będzie innego wyjścia jak obcięcie... Z pomocą moga przyjść olejki efekt oszałamiający polecam obszerny wątek o tym na Pielęgnacji włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (29,7 KB, 33 załadowań)
Majka90x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując