Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-24, 16:44   #137
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52521348]
Już nigdy nie dotknę się do pralki, naprawdę. Otwierając bęben złamałam boleśnie paznokcia. Musiałam obciąć niemal do gołego. Poskracałam wszystkie jak się da i mam nadzieję, że w końcu urosną mi jakieś zdrowsze, bo teraz ciągle coś z nimi jest nie tak.
Ale za to zastrzały wyleczyłam. [/QUOTE]

Pamiętam jak w zeszłe wakacje złamałam paznokcia zapinając pasy w samochodzie ale nie mogłam powiedzieć, że więcej się ich nie dotknę ;p

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ale skompletowałam w końcu zestaw do hybryd , właśnie zrobiłam sobie u stóp. Ciekawe ile wytrzymają, nigdy wcześniej się w to nie bawiłam, więc to mój debiut. Ale zabawa jest przednia.
Będziesz zadowolona ja odkąd noszę hybrydy (plus dodatkowe ich utwardzenie Hardem) nie miałam problemów ze złamanymi paznokciami już ponad rok nie miałam krótkich paznokci, zawsze takie jak sobie spiłuję
Jedynym problemem ciągle pozostają u mnie kciuki, które łamią się po bokach, tak na parę milimetrów jeszcze na różowej części paznokcia nie umiem sobie jeszcze z tym poradzić Ale pomaluję na nowo hybrydą i o tym zapominam już tak noszę takiego nadłamanego pazura tydzień
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując