Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-06, 13:38   #2453
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mogę zdać relację Onyxową.
Pomalowałam rzęsy - sam tusz super. Naprawdę jedno pociągnięcie i wszystko jest bingo, ale coś tego błysku nie widziałam. Ale przed chwilą spojrzałam w lusterko i... jest błsyk!!! Wielokolorowe refleksy to tu to tam. Zaraz jak błysnę w robocie, to padną! Powiem wam jedno - w życiu po żadnym tuszu nie miałam tak wywiniętych rzęs. Wyglądam jak po trwałej
Podaj jeszcze linka dokladnie, ktory to tusz? Lancome Hypnose Onyx?
ja kupilam Chanel Extracils i faktycznie tusz super, ale zero pogrubienia czy podwinięcia...wiec szukam czegos o bardziej spektakularnym efekcie


btw, odebralam dzis na poczcie swoje upolowane na tru choco-latte (są cudowne i data 04-2007) oraz HR Magic 02 (07-2007) wiec jest super...
a buszowalam tez po allegro i jak widze jak ludzie i za jakie pieniadze kupuja starocie (dawno wycofane) lub podróbki...to az smiac sie chce (tu wielki ukłon za link do datacalkulatora...i teraz jestem mądra)

jak Lancome Hypnose 100 ml (takiej pojemnosci chyba namwet nie ma) moze kosztowac 90 zł!!!!
my sie juz tutaj zastanawiałyśmy,ze tutaj mamy cos nieczysto,bo cena 50% sklepowej ale widać, ze ludzie nie myślą totalnie i wierzą ze ktoś sprzedaje orginał po 20-30% jego wartości...musze znalezc, bo czytalam fajny artykul o tym jak smierdzimy tanimi podróbkami...(nie my truskawomaniaczki,ale Ci szczesliwcy co po 90-100 zl kupują 100 ml perfumy) jak znajdę to wkleję, bo fajnie się czyta...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora