Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LXI
Wątek: Scent Bar LXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 22:10   #1648
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.to mów tak od razu, ze to zwłoki na pobojowisku tylko
2.ano. Mój dziadek miał całe życie wszystkie swoje zdrowiuteńkie zęby do osiemdziesiątki , kiedy mu wszystkie w ciągu kilku tygodni same wypadły - wszystkie zdrowe ! widocznie zanik wyrostków zębodołowych dziąseł ze starości . W każdym razie nie odziedziczyłam zębów po nim . Za to po PRLowskiej opiece dentystycznej w szkole wizyta u denta to gorzej horroru , mimo znieczuleń, szybkoobrotowych wierteł innych szmerów bajerów
U mnie w podstawowce byla pomoc dentystyczna, franca jakich malo. Jak wchodzila do klasy to wszyscy dretwieli bo wyczytywala nazwiska dzieci ktore maja z nia isc i wszyscy sie modlili zeby jego nazwisko nie padlo [emoji53]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Mam trzy muchołówki, one są dla mnie, rosiczkę i dzbanecznik - dla Bratanka.
Ja się też pobawiłam, aż mi dekiel prawie wywaliło, tak się przestraszyłam -jedna pułapka się otworzyła i w środku była wysuszona mucha. Chciałam ją zabrać wykałaczką, żeby śmietnika roślinka nie miała. A ta menda mi wykałaczkę przycięła Dopiero po 2 dniach się znów otworzyła i wtedy już tę muchę zdmuchnęłam.
To one tylko wabia i zabijaja muchy? A jakbys nie zdmuchnela jej to co by sie z ta mucha stalo?
A co jest skutecznego z roslinek na komary? Niedlugo sezon sie rozpocznie[emoji53]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora