Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spłycona lordoza szyjna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 08:47   #16
jagienko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Spłycona lordoza szyjna

Cytat:
Napisane przez nikakg Pokaż wiadomość
Witam, czy są tu jeszcze osoby z tym schorzeniem? A głownie mam na myśli lordozę szyjną zniesioną. Dokuczają mi od grudnia zawroty głowy, osłabienie, brak koncentracji- co zanikło po stosowaniu tabletek ;/ ale powraca do tego doszły drętwienia różnych części ciała, pogorszenie wzroku co też przechodzi i niskie ciśnienie ale to od stosowania leków tak myślę. TK głowy ok, RTG szyjne tj pisałam wcześniej, muszę zapisać się na MR szyjnego ale terminy i tak za 3 miechy ;/ wizyta u neurologa prywatnego na szczęście w przyszłym tygodniu ale trochę kasy wydałam na prywatnych lekarzy ale już dość. Najgorsze jest to osłabienie, zaczęłam ćwiczyć na cały kręgosłup bo i lędźwiowy pobolewa ale kurcze mam 2,5 roczne dziecko i muszę być sprawna ;/ a doktor rodzinna nawet nie chce mi zlecic RTG lędźwiowego tylko od razu wysłała na jeden rodzaj zabiegu żenujące i tak nie pomogło. No nic trzeba nauczyć się z tym żyć? Parę razy myślałam, że zemdleje eh czy to na pewno wina lordozy? Jeśli jest ktoś z tym samym schorzeniem chętnie dowiem się czegoś więcej o tym. Pozdrawiam

czy neurolog coś Ci wyjaśnił? ja byłam również u ortopedy, postanowiłam chodzić do skutku do róznych lekarzy:/ zobaczył mój rezonans szyjnego, stwierdził, że zniesienie lordozy jest, ale żeby to dawało takie objawy... dobił mnie, bo najgorsza jest chyba ta niewiedza. na RMI zresztą wyszło samo zniesienie, żadnych zwyrodnień. ponieważ od kilku dni strasznie dokucza mi kregosłup ledzwiowy, wyslal mnie tym razem na RMI ledzwiowego, żeby ocenic stopien dyskopatii... dyskopatia to niezłe gówno, tylko tego mi brakuje... tymczasem bóle rąk i nóg doprowadzają mnie do rozpaczy.
jagienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując