Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 20:11   #1700
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Laski - nie nadgonię Was za Chiny ludowe
Mam wrażenie, że zostawiłam Was jakieś parenaście tysięcy złotych wstecz

Ja zmieniłam pracę i nie mam czasu na wizażowanie, rzadziutko zaglądam, jak mnie już straszliwie tęsknota złapie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja wciąż zakochana w tuszu so'bio jestem i przy okazji mam zamiar kupić sobie ich micel - albo różany albo aloesowy
ooo - ja Green People kocham, ale So'Bio mnie kusiło też - który masz?

Ja ostatnio zaszalałam i przytuliłam w Feelunique olej i lotion do włosów Fushi

Z moich dawniejszych nabytków napiszę tylko, że:
1. Micel Alphanova (ta woda dla dzieciaczków) nie radzi sobie u mnie z makijażem naturalnym, kupiłam micel Naturado na wypróbowanie, a wody używam do przecierania twarzy tylko

2. Tonik Pukka uwielbiam jest cudnie odżwieżający i ładnie nawilża skórę

3. kupiłam olej z malin i chyba go w pięty powcieram - na twarz jest dla mnie gorszy niż jojoba

4. Szampon zwiększający objętość I+M to poracha jakaś - ogromnie go dużo trzeba, żeby domyć włosy, a objętość po nim mam nie wiem gdzie

5. Za to bardzo przyjemny jest Argiles du Soleil z gilnką czerwoną - objętość porządna

6. Krem pod oczy Sandorn Alvy ciężko się rozsmarowuje, tępy jest, co do działania nie potrafię się wypowiedzieć
Za to próbka Logony żelu Anti Age pod oczy fajna - na dzień szczególnie, bo delikatna i szybko się wchłania

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dam znać, bo nie pamiętam, kiedy ostatni raz pisałam

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-03-29 o 20:13
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora