Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 11:07   #1554
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Boszzz kijem bym pogoniła[emoji49]
Znam taką syt, że żona zdradzała chłopa. A ten żalił się kumplowi. Potem wyprowadził się do niego. Pełne oparcie miał. Później się okazało, że to z tym kumplem romans miała[emoji35]
rety, masakra...

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja lubię...dorzucam sobie owoców i... ściagam się z dzieciakami, jeśli jakieś są.


Urocza.
Styrana Perfekcyjna Pani Domu. Trzeba to docenić. Chciała dobrze.
Jak koń po łesternie.


Ech... ja miałam taką przyjaciółkę, która do mnie czuła miłość platoniczną i na wszelkie możliwe sposoby próbowała nas z Miśkiem skłócić, ale robiła to w sposób niezwykle wyrafinowany, że i ja i on myśleliśmy, że jest nam bardzo życzliwa.
nigdy nei zrozumiem skąd taka chęć psucia ludziom życia, związków itp bo skoro lubiła to powinna chcieć jak najlepiej i Twojego szczęścia

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Myślę, że rodzina nie wiedziała, ale koledzy z pracy owszem (a wiec ich żony też ), bo on się z tym wcale nie krył
To trzeba mieć tupet

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Moja kumpela święta na weselach, na jednym wszyscy goście byli nacpani, na drugim o 12 w nocy, PM wydał oświadczenie, ze idzie anulować zawarcie małżeństwa i jak ktoś nie miał Panny Młodej niech ustawi się w kolejce. Prawie jak w kawale. Okazało się, ze Panna Młoda przyspieszyła sobie noc poślubna w łazience, nie mniej jednak jej uczestnikiem nie był mąż, :mda kolega Pana Młodego.
normalnie jak w jakiejś kiepskiej telenoweli
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora