Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-18, 19:52   #34
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
1)
po 3) po operacji skoczylam z miseczki B na D i jest super (akurat Broma mi wciskal taki implant ze teraz mialabym chyba GG wiec ciesze sie ze akurat Bromy nie wybralam i pojechalam do KRK do Kasprzyka);
poza tym na forum beauty panuje mega presja na duze implanty i dziewczyny kazdemu wciskaja 350 nie zaleznie od wyjsciowki wiec sorry...

Musisz wziac pod uwage ,ze noszac stanik D z implantami ,wizualnie one wygladaja na B .Dziewczyny ktore maja naturalne piersi ,ktore skladaja sie z tluszczyku upychaja je do miseczek ,silikonkow nie da sie upchac,wiec wyglada to tak ze przy silikonach stanik zakladamy na piersi ,a naturalki upychamy w stanik.Dlatego ja mam wizualne C ,zreszta widac w awku ze raczej to nie jest rozmiar E,F a stanikowo tak

po 5) nie wierze w znikajace posty, bany i tego typu dzialania - mysle, ze to zgieg okolicznosci - a na forum przestalam wchodzic juz dawno, bo takie dyskusje niczemy nie sluza i w ogole nie uwazam , zeby takie fora niosly rzetelne informacje

.
Skoro te forum jest dla ciebie juz niewazne i sie tam nie udzielasz ,to powinno cie byc wszystko jedno czy dostaniesz bana czy nie ,wiec nic nie zaszkodzi sie przekonac.Wystarczy raz nie zgodzic sie ze zdaniem moderatorek,lub namawiac jakas dziewczyne do wiekszych wkladek ,lub wypowiedziec swoje zdanie na wizazu na temat tego lekarza nieprzychylnie i miec taki sam nick na Beauty,od razu banszkoda gadac ,pozdrawiam
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując