Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-19, 11:17   #35
Bluex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki jest całkowity koszt powiekszenia piersi u dr Kasprzaka z Krakowa

Oj Dziewczyny,
nie bede pisala źle o Kasprzyku, bo dla mnie to super lekarz !!! i dzieki niemu mam super piersi !!! czy to tak trudno zrozumiec ?

jesli wolicie za szeroko rozstawione piersi patrzace na boki to spoko -
z tego co pamietam fachowcem byl Kubasik razem z milionem powiklan... moje sa perfect

jezeli uwazacie, ze ktos ogranicza/kasuje jakiekolwiek negatywne (a prawdziwe) wypowiedzi na temat jakiegokolwiek doktora to dlaczego nie zaatakujecie moderatorow forum tylko dziewczyny, ktore faktycznie sa zadowolone akurat z Kasprzyka ???

zgadzam sie z wami, ze kasowanie negatywnych opinii o kimkolwiek w necie to nic innego jak cenzura i sprawa naganna, ale moze ktos napisal je w sposob wulgarny i stad klasyczny ban ?

generalnie piersi to nie jest najwazniejszy temat w moim zyciu ani tez jego sens jak dla wielu z forum beauty i po udanej dla mnie operacji, zagojeniu wszystkiego przestalam sie na forum udzielac , bo i po co ?
moze nawet moj nick ktos juz przejal ?

mam super piersi i tylko to sie liczy
a na koniec dnia tak na dobra sprawe i tak nie ma znaczenia jak nazywal sie doktor - liczy sie super efekt i zero komplikacji po latach
__________________
„I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu" [Alchemik, Paulo Coelho]
Bluex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując