Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-05, 16:40   #4535
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
No widzisz, a ostatnio tak się właśnie ubrałam na miasto to widziałam właśnie wzrok tych dziewczyn na sobie, masakra jedna nawet do drugiej powiedziała, "ty, pa no jaka dzi*ka idzie"
ja tam nie zwracam uwagi na laski nie przyglądam się ale za to widzę spojrzenia facetów i mojego zazdrośnika

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie! mi chodzi o to ze jak ktos nie ma kompleksow to widzi inny styl, nie swoj, ale od razu go nie neguje.
ja widze punka, metala, dziunie itp i nie mysle boze jaki on zle ubrany! jak on wyglada?! tylko mysle ze wyglada ok jak na swoj styl albo ze ma fajne czy ciekawe to czy tamto.
ktos kto tylko szuka w innych- jaki ona ma dekolt! ma pupe na wierzchu! jaka tapeta itp. ma po prostu kompleksy i zazdrosci i tyle ode mnie.
gdy nie ma zazdrosci jestesmy obojetni lub pozytywni- gdy jest zazdrosc to pojawia sie negacja, agresja, kompleksy.
i to jest zjawisko czysto psychologiczne- a ja bylam najlepsza z tego na studiach
gdyby dziunie byly ci obojetne nie byloby komentarza ze bys rozstrzelala. niech sobie zyja jesli czuja sie dobrze?
ja bym nie poszla na impreze do klubu w dzinsach czy ogolem spodniach i plaskich butach ale gdy widze kogos tak ubranego na imprezie to mysle- pewnie wyszedl z pracy albo lubi luzny styl a nie mysle- boze wyglada jak wiesniak... rozumiesz?
to ze ktos ma cos innego niz my nie oznacza ze jest to zle choc nie w naszym stylu.


zgadzam sie w 100%.

ja nie mam ani jednych spodenek nie sa dla mnie wystarczajaco sexi- wole spodniczki.
poza tym ja nie nosze stylu sportowego- spodenki, adidasy, bokserki itp.
zgadzam się
do tego każdy ma swój styl nie starajmy się na siłę nikogo zmieniać czy przebierać
ja mam koleżanki z innym stylem i zawsze jak razem chodzimy po sklepach to ona szuka czegoś w moim a ja w jej bo znamy się i wiemy co lubimy ja jej nie narzucam ze ma ubrać to co ja a ona mi swoich nie narzuca i każdy jest zadowolony każdemu pasuje co innego

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Bunny możesz zaproponować jakieś farby z natury?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora