Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 11:48   #942
Alicjaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
POMOCY? Jak ocieplić zimny odcień brązu ?

Witam. Mam wielki problem z moimi włosami. są bardzo trudne w w farbowaniu. nigdy nie wychodzi to co bym chciała. Kiedyś miałam włosy jasnego blonu też farbowane były one jednak bardzo sztuczne i pofarbowałam je na brozowo wyszła ładna czekolada ale złyły sie do bardzo jasnego rudego. chciałam wiec wrócic do swojego koloru ciemnego blondu pofarbowałam kolorem zblizonym do mojego naturalnego z garnioera i wyszły mi czarno-zielone! przed długi czas z tym walczyłam i niestety doszłam do bardzo ciemnego odcienia brązu. zawsze gdy pofarbowałam były prawie czarne dopiero po czasie zmywały sie do jaśniejszego kasztanowego brązu. uznałam ze chceje rozjeścnić do jasnego brazu poszłam do fryzjera i rozjasniła mi je do jak to nazwała "koniakoweg blondu" były tragniczne wiec po miesiacu poszłam do fryzjera bo nie chciałam kombinować zeby nie wyszły zielone i co wyszły zmielone znów bardzo ciemne a prosiłam o kolor ciepły i jasny. mają pobłys zieleni, mają bardzo chłodny odcień i sa ciemne. co mam zrobić zeby je ocielpić a przy tym bardzo nie pociemniac ? myśałam nad pomalowaniem ich na jakiś rudawy oddcień może garnier orzech laskowy lub lorea'l bursztynowy brąz. co myslicie ? prosze o rady : )
Alicjaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując