Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-12, 09:06   #1167
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie ja twierdziłam, że bardziej masełkowaty jest Soft Ochre niż Painterly Painterly jest bardziej zbity i gęsty, a Soft Ochre mięciutki. Jednak po nałożeniu na powiekę to Painterly wygląda lepiej, a Soft Ochre jest jakiś taki chropowaty, nierówny, a właśnie to chcę, żeby robił - wyrównywał koloryt powieki...

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Baaardzo różnią się między sobą konsystencją itd. Np. Groundwork ma wymarzoną konsystencję - mięciutki, rozprowadza się równo, no bomba Perky też jest super i spokojnie można nosić go solo. A np. Painterly jest dużo bardziej zbity i mniej masełkowaty niż pozostałe, które znam. Z kolei na mojej powiece wygląda lepiej niż SO ;-)
Zła jestem trochę, bo po swatchach na dłoni byłam przekonana, że SO będzie świetnym wyborem, a na powiece wyszła całkiem inna historia...
Chropowaty to dobre słowo Powiem Ci, że kombinowałam z nim na różne sposoby (mieszałam z bazami itp.) i nic to nie dało...mimo zachwytu nad kolorem w końcu się go pozbyłam. Jasnożółty kolor ma baza pod cienie Kiko i jest dużo lepsza, jeśli chodzi o wykończenie na oku
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora