Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-30, 10:58   #73
nihilistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

mieszkam w małym mieście, więc zdarzyłam już dośc duzo fryzjerów "wypróbowac"... mam niestety tego pecha,ze raz fryzjerka zrobi mi dokladnie to co chcialam, doradzi, a kiedy indziej wychodzac staram sie omijac wystawy sklepowe,aby nie widziec swojego odbicia

- irytuja mnie kiedy fryzjerka przy scinaniu dźwgnie mnie w szyje! yyy... jakie to jest irytujace i BOLI! co mi po przeprosinach, kiedy mam wrazenie, ze mi sie krew poleje?
- suszarka za blisko glowy
-scinanie za krotko to wrecz zmora

kiedys poszlam ze zdjeciem fryzury jaka chce. Oczywiscie uslsyzalam dluuuugi wywód na temat tego, ze to nie fryzura dla mnie itp.. nawet klietnki obok zaczely mi o to marudzic. W koncu zaczelam ustepowac- to byl wielki blad. Jak mi wysuszyla wlosy myslalam, ze zadźgam fryzjerke. Dodam, ze bedac w szoku zgodzilam sie na "lekkie" wymodelowanie- mialam nadzieje, na poprawe. Wygladalam jak jakis pudel! wlosy sciete nie tam gdzie mialy, gore mi podniosla za bardzo...dol za krotki- a miala tlyko podciac koncowki. Co prawda placilam malo, ale co z tego skoro zniszczyla mi moje ciezko zapuszczane wlosy?
nihilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując