Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-07, 15:05   #134
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Muszę pochwalić sklep MrOptic, w którym kupowałam płyn do soczewek - napisałam paszkwila, że to nieładnie przesyłać produkty z tak krótką datą ważności
Szybko odnieśli się do sprawy. Mają przysłać płyny z dłuższą datą ważności a te, które mam, kurier zabierze ze sobą.
Bardzo milo z ich strony ☺
Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
moja Młoda chyba czyta wątek

dostała wczoraj od Mikołaja

i dziś rano mopowała ściany!!!!!!!!!

i u Mamusi tego nie widziała
na kolejne swieta taki zestaw kupie swojej 😁

Pisalam Wam o zamowieniu golden boxa. Wczoraj odebralam jednego. A dzis przyszedl drugi taki sam... juz im napisalam, ze wyslali nadprogramowego i albo wysla kuriera na swoj koszt albo jesli udziela mi rabatu to za niego zaplace. Ciekawe jak sie ustosunkuja ☺ zapewne nie odznaczyli mnie w systemie przy wysylce pierwszego boxa.

W kwestii laserowej korekcji oczu, to bardzo sie ciesze, ze ja zrobilam. Tak jak napisala Ola- gdyby nie alergia to nie zdecydowalabym sie na to tak szybko, ale to glownie z wzgledow finansowych- w jednej chwili musialam wylozyc ok 8 tys. Gdzie soczewki w plynami na 6 miesiecy kosztowaly mnie 400-450 zl. Balam sie, ze w ciazy wzrok mi sie zepsuje, i rzeczywiscie byl taki czas, ze gorzej widzialam, ale okazalo sie, ze wszystkiemu winne sa hormony. ☺ wade mialam bardzo duza. Niebawem bedzie 3 lata od zabiegu i nadal nie musze nosic okularow
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora