Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na własny użytek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-17, 08:17   #27
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Na własny użytek :)

Cytat:
Napisane przez cielo89 Pokaż wiadomość
A ja mysle ze znam przyczyne - dziewczyna po kursie wpadnie na wizaz gdzie jest propaganda - dziewczyny po kursie cacy, bez kursu bee I moze byc tak ze zamiast z determinacja probowac byc lepsza (jak dziewczyna bez kursu ktora chce udowodnic tym z kursem ze tak mozna) to ona osiada na laurach, bo skoro mam kurs to jestem super stylistka...
Eee tam, propaganda... nie przesadzaj! Tutaj sam kurs żadnej osobie wartości nie dodaje - liczy się to co się robi i jakie się ma podejście... Zrobienie kursu na pewno świadczy o poważnym podejściu do sprawy. Po dobrym kursie to się chyba można załamać, a nie cieszyć, bo w każdej dziedzinie jak się zacznie człowiek wgryzać, to dopiero widzi, ile jeszcze przed nim pracy.
Ważna rzecz - Cielo - nie porównuj się "w dół" do kiepskich prac koleżanki po kursie - nie można w ten sposób... Wątek z pracami "pseudo" (a przyznaję bez bicia, że często go nawiedzam ) też nie jest po to, żeby stwierdzić: moje pierwsze bez kursu są lepsze, ani, żeby złośliwie recholić, tylko, żeby zobaczyć drastyczne przykładyjak paznokcie nie powinny wyglądać. Porównywać trzeba się "wzwyż" - nawet amator ma mieć ambicje "robić najpiękniejsze w świecie paznokcie" (jak ktoś w innym wątku napisał niedawno).
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując