Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na własny użytek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-17, 08:34   #30
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Na własny użytek :)

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
na kursie też robi się plaskacze i łopaty, bo nikomu od razu nie wychodzą cuda, a potem też trzeba ćwiczyć, ćwiczyć,ćwiczyć... oczywiście że samemu jest trudniej ale właśnie wiele osób po kursie robi potwory... nie mozna wszystkich pakować do jednego wora...od każdej reguły są wyjątki a pań po kursach robiących ,masakrę z paznokciami jest baaardzo dużo niestety... ciężko jest znaleść dobrą stylistkę...
A byłas na kursie, że wiesz?
Na DOBRYM kursie, nie na grupowym, gdzie jest wiele dziewczyn, modelki i trzeba szybko, szybko zrobić 10 paznokietków modelce, robi sie paznokieć dota az będzie miał odpowiedni kształt.
Potem oczywiście pozostaje ćwiczyc, ćwiczyc i jeszcze raz ćwiczyć, ale podstawę ma sie dobra.

A kiepskie stylistki z dyplomami... no, niestety- nie kazdy kurs jest dobry. Bywaj instruktorki, które same rok temu dopiero ukończyły kurs, same posiadaja niewielką wiedze i uczą nastepnych. Wtedy ichbłedy sa powielane...
Powiem tak... "za moich czasów", bo zostac instruktorka trzeba było miec 2 lata udokumentowane (!!!) pracy w zawodzie. Nie dwa lata od ukończenia pierwszego kursu. Dwa lata udokumentowanej pracy- czyli nie "Mam dyplom od roku, robie paznokietki sobie i mamie...", co niestey- teraz juz predestynuje do pozostania instruktorką
Ja dostałam wymarzony dyplom instruktora, gdy od 5 lat pracowałam w zawodzie, miałam na koncie wiele zrobionych paznokci i wiele, wiele szkoleń warsztatów za soba. Potem przez pól roku szkoliłam sie na instruktorkę, dopiero potem, po trudnym egzaminie- dostałam dyplom... Tylko to było 3 lata temu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując