Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - elektrostymulacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-09, 18:45   #43
Masazysta TG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: elektrostymulacja

Witam

Jako masażysta mogę potwierdzić to co napisały poprzedniczki. Elektrosymulacja jest przede wszystkim wykorzystywana przy urazach aby zadbać o mięsień bez obciążania stawów. Wymusza na mięśniach (odpowiednio wybranych) skurcz i co za tym idzie powoduje zwiększenie masy mięśniowej mięśni (oczywiście odpowiednio stosowana). Mięsień potrzebuje 24h aby się zregenerować dlatego ja swoim klientką zalecam przychodzenie na elektro co 2 dzień po 30 minut. Pamiętajcie Panie o tym aby osoba wykonująca zabieg podłączyła elektrody w taki sposób aby stymulowały one prace mięśni a nie tylko przyjemnie (bądź też nie) łaskotały. Skurcz powinien być widoczny. Trudniejsze do osiągnięcia jest to w okolicach mięśni brzucha tam tkanka tłuszczowa jest większa i przy kobietach które dawno nie trenowały może okazać się ona skuteczna po 3 - 4 zabiegu.
Lecz sama elktrostymulacja to połowa sukcesu. W połączeniu z odpowiednią dietą, masażem (pamiętajmy o tym że masaż uspokajający mięśnie po zabiegu jest bardzo korzystny - szybsza regeneracja mięśnia, brak 'zakwasów' następnego dnia, a do masowania można wykorzystać oliwkę antycellulitowa i ujędrniającą - jej działania nie potrzeba opisywać) i niewielką ilością ruchu przynosi rzeczywiście zaskakujące efekty nawet już po 5 zabiegach. Ja w salonie którym pracuje oferuję również Panią platformę wibracyjną bądź rollmasaż aby wywołać ten minimalny ruch o którym napisałem prędzej.
Mój salon oferuje również zabieg z wykorzystaniem kapsuły PowerSlim. Elektro + powerslim + platforma wibracyjna + masaż ujędrniający + dieta (tutaj przy zastosowaniu kapsuły ograniczamy ją do picia dużej ilości wody ponieważ podczas zabiegu wydostaje się pot a wraz z nim wszystkie toksyny i tłuszcze zbędne w organizmie).

Przepraszam za wykład jeśli ktoś poczuł się nim znużony.
Masazysta TG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując